• tn Obraz 024-13
  • tn IMG 2698
  • tn Obraz 219-1
  • DSC00494

Komunikat

z XXI Powiatowej „TURNIEJADY” – turnieju gier i zabaw ruchowych klas 1-3

rozegranej w dniu 15.05.2019 r. w hali SP nr 3 Gostynin.

Klasy I

SZARFY /sztafeta z przekładaniem szarfy/

1.   SP Szczawin K.           - 58.43 sek.

  1. SP 1 Gostynin                - 59.81
  2. SP 3 Gostynin               - 1.07.33
  3. SP Pacyna                    - 1.07.42
  4. SP Trębki                     - 1.16.72

KÓŁECZKA /sztafeta z nakładaniem kółeczek na pachołki/

  1. SP 1 Gostynin              - 52.22 sek
  2. SP 3 Gostynin              - 56.34
  3. SP Szczawin K.           - 57.71
  4. SP Pacyna                    - 58.85
  5. SP Trębki                     - 1.03.97

     

Klasy II

ZMIOTKA /prowadzenie piłeczki zmiotką/

  1. SP 3 Gostynin               - 1.32.24 min
  2. SP 1 Gostynin               - 1.32.46
  3. SP Pacyna                    - 1.34.72
  4. SP Szczawin K.           - 1.41.36
  5. SP Trębki                     - 1.46.87

UNIHOC /prowadzenie kijem piłeczki unihokeja/

1.  SP Pacyna                     - 1.27.85 min

2.  SP Szczawin K.            - 1.28.06

3.  SP 1 Gostynin              - 1.28.26

4.  SP 3 Gostynin              - 1.33.22

5. SP Trębki                       - 1.40.83

     

Klasy III

TOCZENIE PIŁEK /toczenie rękami 2 piłek mini  kosza slalomem/

  1. SP Szczawi K.                - 1.39.24 min                                                                                
  2. SP 3 Gostynin                - 1.45.16
  3. SP Pacyna                    - 1.49.80
  4. SP 1 Gostynin               - 1.55.96
  5. SP Trębki                     - 2.04.18

RZUTY DO KOSZA /rzuty piłki mini do kosza w czasie 1 minuty/

1.   SP 3 Gostynin              - 36 pkt

2.   SP 1 Gostynin              - 26

3.   SP Trębki                     - 23

4.   SP Szczawin K.           - 22

5.   SP Pacyna                  - 20

Wspólne /uczestniczą całe reprezentacje – 18 osób/

KOT w BUTACH /sztafeta ze zmianą butów/

  1. SP 3 Gostynin             – 3.34.08 min
  2. SP 1 Gostynin             - 3.38.94
  3. SP Trębki                     -.3.42.00
  4. SP Szczawin K.           - 3.47.21
  5. SP Pacyna                  - 3.52.37

SZTAFETA Z PIŁKAMI /sztafeta z 2 piłkami mini kosza/

     

  1. SP 3 Szczawin K.        - 3.01.64 min
  2. SP 1 Gostynin             - 3.08.57
  3. SP 3 Gostynin             - 3.13.52                                                                                  
  4. SP Pacyna                  - 3.19.61
  5. SP Trębki                    - 3.35.83

Klasyfikacja końcowa;

  1. SP 3 Gostynin           -  31 pkt
  2. SP 1 Gostynin           -  30
  3. SP  Szczawin K.         -  28
  4. SP Pacyna                  -  19
  5. SP Trębki                   -  12

 

Wszystkie szkoły otrzymały puchary, okolicznościowe medale i dyplomy.

Wszystkie szkoły otrzymały sprzęt sportowy /po 18 piłek/.

Uczestnicy i opiekunowie trzech pierwszych miejsc otrzymali medale.

Nagrody sfinansowane zostały przez Urząd Miasta Gostynin, Starostwo Gostynin  Gminę Gostynin, Alior Bank, Auto Serwis Kasprzak, Budrox ,Ban Tur.