WYNIKI „CZWARTKU LEKKOATLETYCZNEGO”- 20.09.2018 R.

DZIEWCZĘTA – / 58 uczennic /

Punktacja drużynowa

1. SP 3 Gostynin /3/   - 148 pkt         

2. SP Zwoleń /Z/         - 114               

3. SP 1 Gostynin /1/   - 106

4. SP Emilianów /E/   -   45

Bieg na 60 m – r. 2007 i młodsze

1. Sawicka Amelia /Z/             -   9.65 sek.

2. Reńda Marta /3/                   - 10.15

3. Dutkiewicz Maja /1/           - 10.25

4. Chrzanowska Daria /E/       - 10.65

5. Wilk Nikola /3/                   - 10.77

6. Humańska Karolina /3/       - 10.94

7. Pospieszyńska Ania /3/       - 10.99

8. Kamieńska Ania /E/            - 11.03

9. Grusiecka Zuzia /1/             - 11.63

10.Grobelska Amelia /1/        - 11.77

Bieg na 60 m – r. 2006

1. Karwowska Michalina /1/   -   8.93 sek.

2. Kuć Natalia /1/                    -   9.35

3. Gutkowska Maja /Z/            -   9.76

4. Dudek Zuzia /3/                   -   9.87

5. Luty Julia /3/                       -   9.89

6. Kostuniak Oliwia /E/          - 10.16

7. Pałasińska Zuzia /E/            - 10.18

8. Kopiec Amelia /3/              - 10.28

9. Majewska Oliwia /3/           - 10.31

Bieg na 60 m – r. 2005

1. Grobelska Julia /3/              - 9.88 sek.

2. Smolińska Julia /3/             - 9.97

Bieg na 600 m – r.2007 i młodsze

1. Matuszewska Patrycja /Z/  - 2.30.78 min

2. Dymowska Aleksandra /Z/ - 2.41.48

3. Tadeusiak Julia /Z/              - 2.54.54

4. Grzelecka Zuzia /z/             - 2.55.59

Bieg na 600 m – r. 2006

1. Rękawiecka Roksana /3/     - 2.05.31

2. Tyszkiewicz Klaudia /Z/     - 2.12.46

3. Morawska Oliwia /Z/          - 2.20.96

4. Rosińska Zuzanna /3/          - 2.32.36

5. Tadeusiak Weronika /Z/     - 2.41.34

6. Rusak Paulina /3/                - 2.45.90

Bieg na 600 m – r.2005

1. Brzezińska Wiktoria /3/     - 2.18.23 min

2. Rutkowska Iza /3/                - 2.28.33

3. Stasiak Sabrina /3/               - 2.37.84

Skok w dal – r. 2007 i młodsze

1. Móżdżyńska Anna /1/          - 3.45 m

2. Jankowska Amelia /1/         - 3.35

3. Stawicka Sandra /Z/             - 2.94

4. Witkowska Paulina /1/        - 2.90

5. Morawska Weronika /Z/     - 2.69

6. Dąbrowska Wiktoria /1/     - 2.50

7. Kotfasińska Marysia /Z/     - 2.50

8. Różyczka Anastazja /1/       - 2.39

9. Jankowska Amelia /1/         - 2.35

10.Sierocka Nikola /Z/           - 2.05 

Skok w dal - 2006

1. Frankowska Maria /1/         - 3.67 m

2. Szymkiewicz Julia /3/         - 3.67

3. Krysińska Aneta /1/            - 3.62

 

Skok w dal – 2005

1. Górska Weronika /3/          - 3.35 m

2. Wasiak Aleksandra /3/        - 3.28

Rzut piłeczką palantową – r. 2007 i młodsze

1. Marcinkowska Oliwia /E/   - 27 m

2. Węclewska Alicja /E/         - 19

3. Wasilewska Ola /1/                         - 18

4. Krzewinka Agata /E/           - 15

5. Balcerzak Gabrysia /1/       - 13

            

Rzut piłeczką palantową – r. 2006

1. Xinyn Chen /3/                    - 30 m

2. Lewandowska Weronika /Z/21

Rzut piłeczką palantową – r. 2005

1.Lewandowska Agnieszka /1/-28 m

2.Ignaczak Dominika /Z/         -19

 

CHŁOPCY / 42 uczniów/

Punktacja drużynowa /Im-10 pkt, II-9, III-8, IV-7, V-6 …X-1 pkt /

1. SP 1 Gostynin /1/                - 82 pkt

2. SP Zwoleń /Z/                     - 79.5

3. SP 3 Gostynin /3/                - 40

3. SP Emilianów /E/                - 29.5

Bieg na 60 m – r. 2007 i młodsi

1. Miłek Jakub /1/                   - 9.59 sek

2. Lewandowski Adam /E/      - 9.64

3. Lewandowski Hubert /E/    - 10.03

4. Rutkowski Jaś /3/                - 10.41

5. Majchrzak Jakub /1/            - 10.53

6. Dobiński Mateusz /1/         - 10.75

Bieg na 60 m – r. 2006

1. Papiernik Szymon /1/         - 11.18 sek.

Bieg na 60 m – r. 2005

1. Sztopel Filip /Z/                  - 9.26 sek.

2. Wiśniewski Piotr /E/          - 9.69

Bieg na 600 m – r. 2007 i młodsi

1. Kowalski Adrian /Z/            - 2.17.78 min

2. Tyszkiewicz Hubert/Z/       - 2.23.85

3. Zywert Szymon /1/              - 2.27.06

4. Brzozowski Jakub /1/          - 2.38.28

5. Skrzeczkowski Igor /Z/       - 2.44.31

6. Suwała Tomasz /1/              - 2.47.02

Bieg na 600 m – r. 2006 i 2005

Brak zgłoszeń

Skok w dal – r.2007 i młodsi

1. Przybylski Sebastian /1/     - 3.14 m

2. Winniczki Adam /3/            - 3.10

3. Fijałkowski Miłosz /Z/       - 2.83

4. Ignaczak Mateusz /Z/          - 2.78

5. Lewandowski Kuba /Z/       - 2.62

6. Duszczyk Igor /1/                - 1.78

7. Mąkulski Karol /Z/             - 1.71

Skok w dal – r. 2006

1. Szulczewski Filip /3/          - 3.42 m

2. Lewandowski Kacper /Z/    - 3.30

3. Józkowiak Adam /3/            - 2.64

Skok w dal- r.2005

Brak zgłoszeń

 

Rzut piłeczką palantową – r.2007 i młodsi

1. Golus Maciej /E/                 - 32 m

2. Olszewski Jakub /1/            - 32

3. Grabowski Mateusz /Z/      - 29

4. Kowalski Mateusz /Z/         - 27

5. Chrobot Kacper /3/                         - 26

6. Stachowski Szymon /1/      - 25

7. Pokropiński Kamil /Z/        - 25

8. Leśniewski Miłosz /1/        - 24

9. Biniewicz Rafał /E/             - 24

10. Tadeusiak Kacper /Z/        - 22

11. Frątczak Patryk /E/           - 21

12. Urbański Sebastian /1/      - 18

Rzut piłeczką palantową – r. 2006

1. Kieszkowski Kacper /1/     - 45 m

2. Rutkowski Szymon /3/        - 33

3. Lewandowski Oliwier /1/   - 28

Rzut piłeczka palantową – r. 2005

Brak zgłoszeń

            

Uwaga; W konkurencjach – skok w dal i rzut piłeczką palantową przy uzyskaniu

tego samego wyniku o kolejności decydował „drugi wynik”.

Łącznie w zawodach udział wzięło 100 uczniów.

Zwycięzcy otrzymali w nagrodę plecaki. Miejsca 1-3 nagrodzone dyplomami. Najlepsze szkoły nagrodzono pucharami.

Następne zawody – czerwiec 2019 rok.